En İlginç Evlilikler

Çinde Asma Köprüde Evlilik
Çinde Asma Köprüde Evlilik

En İlginç evlilikler sıralamasında bu yıl en çok konuşulan Çin’de yer alan  Pingjiang’daki Shiniuzhai asma köprüsünde gerçekleşen evlilikle başlayacağız ve devam edeceğiz. Önce görsellere bir göz atalım sonrasında detaylara değinelim:

Çin’de asma köprüde gerçekleşen evlilikler daha öncesinde olmuş fakat ilk kez asma köprüden asılarak böyle kareler verilmiş. Bundan dolayı dünya’dan ilginç evlilikler fotolarında yerini almış durumda. Zira Çin’de sevgililer günü kabul edilen 9 ağustos tarihinde gerçekleşen bu evlilik töreni bir kaç günde Dünya’da en çok konuşulanlar arasında yer aldı. Çinli çiftin bu ilginç evliliğine sadece Çin medyası değil, Dünya’nın çok sayıda saygın kuruluşuda heyecanla iştirak etti. Belki de bundan ötürü şuanda Dünya’nın en çok konuşulan evliliği oldu. Ayrıca Çinde gerçekleşen asma köprüdeki evlilik sosyal medyada fenomen haline gelmiş durumda.

Bunun dışında:

Paraşütle atlayarak evlenme,

Deniz altında evlenme,

Canlı TV yayınında evlilik teklifinde bulunma,

geçtiğimiz yılların en ilginç ervlilikleri olurken, Çinli çift şuanda bu klasmanda birinciliği göğüslemiş oldu. İlerleyen zamanlarda ne tür ilginç evliliklerla karşılaşacağız şimdiden merakla beklemekteyiz.

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir