En İyi Gelinlik Markaları

En İyi Gelinlik markaları, kalite, tasarım, yeni trend arası yeri vb. etkenler göz önünde alındığında sadece ülkemizde değil dünya genelinde saygınlığıolan markalar ve görselli anlatımlarına birlikte göz atalım:

Oleg Cassini

Oleg Cassini en zarif ve sade modelleri kadar gösterişli ve ihtişamlı modelleri ile dikkat çekiyor. Evlenecek genç kızların hayalindeki modelleri her yıl büyük bir koleksiyonla sunan Oleg Cassini göz kamaştırıcı güzelliği ile dikkat çekiyor.

Akay Gelinlik

Akay Gelinlik ülkemizde genç kızların hayallerini gerçekleştiriyor. Birbirinden güzel dantel süslemeli ve kalitesi ile en iyi gelinlik listelerinde mutlaka yer verilmesi gereken modanın öncü markaları arasında yer almakta.  İşte en güzel Akay Gelinlik modellerinden bir kaç görsel:

Ellis Gelinlik Modelleri

Yeni  sezon gelinlik modelleri ile dikkat çeken Ellis Gelinlik modelleri 2016 yılının en çok konuşulacak modelleri ile gündemde. Gelinlikte asil duruşun ve zerafetin öncülerinden olan Ellis Gelinlik modellerinin yeni sezon ürünlerine bir göz atacak olursak:

Dünya genelinde ssaygı ile karşılanan bu markalara ek olarak oldukça yüksek kalitede olan tasarımcıları  ve butik gelinlikçilerin hakkını teslim etmemiz gerekir.

 

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir