En Moda Gelinlik Modelleri 2017

En moda gelinlik modelleri 2017 yılı için öne çıkan tasarımları sizler için derledik. İlk olarak modası hiç geçmeyecek Vintage Gelinlik modellerinden söz edelim. Sonrası için en moda gelinlik modellerine görsellerle devam edeceğiz.

En Moda Vintage Gelinlik Modelleri 2017
En Moda Vintage Gelinlik Modelleri 2017

Vintage Gelinlik

2017 yılının öne çıkan en moda gelinliklerinden olan eskiye dönüş olarak nitelendirilen bu konsept özellikle kır düğünü tercih edecekler için oldukça mantıklı bir seçenek olacaktır. Özellikle sırt dekolteli tasarımların zayıf ve uzun boylu gelinler için gayet doğru bir tercih olduğunu belirtmeliyiz.

En Moda Kayık Yaka Gelinlik Modelleri 2017
En Moda Kayık Yaka Gelinlik Modelleri 2017

Kayık Yaka Gelinlik Modelleri

Kayık yaka gelinlik modelleri sıcak havalarda özellikle bayanların gözdesi durumunda. Birbirinden şık tasarımların yer aldığı elit markaların yanı sıra özel dikimde de öne çıkan kayık yaka gelinliklerin tül detaylarının özel bir ihtişam oluşturduğu tasarımlar oldukça şık durmaktadır. Bu tarz gelinlikleri birde güpürlerle süslediğinizde oldukça dikkat çekici bir güzel konsept oluşturacaksınız.

En Moda Sade Gelinlik Modelleri 2017
En Moda Sade Gelinlik Modelleri 2017

Yalın (Sade) Gelinlik Modelleri

2017 yılında öne çıkan bir diğer trend gelinlik modeli ise yalın tasarımlardır. Özellikle sade bir nikah töreni isteyenlerin gerçekleştirdiği organizasyonlarda öne çıkan bu tasarımlar 2017 düğünlerinde sıkça kendine yer bulmakta. Bu sadeliği biraz canlandırmak isteyen bayanlar ise işlemeli tarsus
uzun duvak tercihleri ile bu tasarımları oldukça iyi taşıyabilmektedir. Bu tarz gelinlik modelleri özellikle fiziğine güvenen bayanlar için uygundur. Zira bu tasarımlarla vücudunuzda beğenmediğiniz yerleri kamufle etme şansınız oldukça azdır.

En Moda Fransız Dantelli Gelinlik Modelleri 2017
En Moda Fransız Dantelli Gelinlik Modelleri 2017

Fransız Dantelli Prenses Gelinlik Modelleri

Bu yılda Fransız danteller oldukça iddialı. Bütçesi iyi olan çiftlerin ve prenses tarz gelinlik seven bayanların mutlaka bu tasarımlara göz atmasını söylemeliyiz. Özellikle uzun boylu bayanların detaylı fransız dantellerle işlenmiş tasarımları ile kapalı mekanda tercih edilecek düğün
organizasyonlarında oldukça şık duracaklarını söylemeliyiz.

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir