En Pahalı Gelinlik Modelleri

En Pahalı Gelinlik Modelleri
En Pahalı Gelinlik Modelleri

Bayanların ayaklarının yerden kesildiği, heyecanın doruklarda olduğu düğün törenlerinde seçim yapılacak gelinlik modelleri oldukça önemlidir. Bazı gelinlik modelleri düğünün önüne geçerek dillere destan özellikte ve yıllarca konuşulmaya değer olabiliyor.

43 Bin TL’lik Gelinlik

Geçtiğimiz günlerde 6 yıllık birlikteliklerini nikahla nihayete erdiren ünlü oyuncu Christine Bleakley ile ünlü futbolculardan olan Frank Lampard düğünü çok konuşuldu. Şöyle ki Christine Bleakley’in giyindiği gelinlik fiyatı 43 bin TL oldu. Balık etekli derin dekolteli ve tül-dantel süslemeleri ile öne çıkan en pahalı gelinlikler kategorisinde yer alan gelinlik modelinin görsellerine baktıktan sonra devam edeceğiz:

En pahalı gelinlik modelleri için özellikle fransız dantel süslemeli ve özel tasarımlarla inci süslemeli veya aksesuar süslemeli olarak karşımıza çıkıyor.

Özellikle Paris ve Milano’ya giderek özel gelinlik tasarımları giyinmek isteyenlerin sayısı her geçen gün artış göstermekte. Ülkemizde ise özellikle Nişantaşı, Cihangir gibi Dünya’ca ünlü moda tasarımcıların ürünleri ise pahalı olduğu kadar çok şık ve zarif durmaktadır.

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir