Evde Söz Elbisesi Modelleri 2019

En Şık Söz Elbise Modelleri 2019
En Şık Söz Elbise Modelleri 2019

2019 yılında isteme, söz, nişan ve düğün için tercih edilecek modeller arasında en güzel tasarımları sizlerle paylaşıyoruz. İlk olarak sizlerin en çok merak ettiği evde aile arası söz merasimlerinde ne tür elbise tercih edebiliriz sorusunun cevabını sizlere vermek istiyoruz.

 Kısa boylu hanımlar için

Boy dezavantajı olan bayanlar için (özellikle nişanlısı ile boy farkı çok olanlar için ende yüksek topuklu bir söz ayakkabısı damada ise mümkünse hiç bir şey) mini ya da midi boy tek renk ki bu yıl en çok tercih edilen ;

Kırmızı,

Pudra,

Yeşil ve benzeri türevleri dikkatleri çekmekte. Sizlerle görsellerini ve açıklamaları paylaştığımız galerimizi tıklayarak büyütebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz.

Görmüş olduğunuz gibi ilk olarak ön planda olan;

Dantel detaylar,

Uzun ve midi boy tasarımlar,

Pileli ihtişamlı etekler, oldukça şık söz elbiseleri arasında 2019 yılında oldukça dikkat çekici olmakta. Uzun eteklerle uçuşan şifon detaylarla ilgili yırtmaç detaylar bir hayli hoş durmakta. Aile içinde söz merasimleri için her ne kadar abartıya kaçılması hoş görülmese de her genç kız bu en özel gününde en şık ve hoş hatırlayacağı elbiseyi tercih etmek ister. Buradan hareketle sizlerle paylaştığımız söz elbise modellerinin abartılı olduğunu düşünen bir yanınızdan ziyade bu güzel elbiselerin sizleri daha mutlu hissettireceğini düşünen yanınızın haklılığı düşünmenizi tavsiye ederiz.Bütün okurlarımıza bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir