Evlilik ve Çeyiz Fuarı 2017

Beyaz Renkli Çok Zarif Çeyiz Sandığı Modeli
Beyaz Renkli Çok Zarif Çeyiz Sandığı Modeli8

2017 Züccaciye evlilik ve çeyiz fuarı

Evlilik planları yapanlar için oldukça yararlı bir fuar Büyükçekmece’de kapılarını açtı. Her bütçeye uygun çeyizlikler bu fuarda görücü ile buluştu özellikle genç kızlar bu fuara ilk günden yoğun ilgi göstermekte. Kahvaltılıklar dan çatal takımına sehpalardan en detaylı çeyizlik için gerekli malzemeleri A’dan Z’ye her şeyi bu fuarda bulabilirsiniz.

Özellikle erkek tarafını düğün masrafları aşırı bir şekilde bunaltır ken kız tarafını ise çeyiz masrafları kara kara düşündürmektedir Beylikdüzü’ndeki çeyiz fuarında kız tarafını maddi olarak rahatlatacak fiyat skalası bulunmakta özellikle çeşitli ve bir hayli uygun fiyatıyla Daha ilk günden birçok ziyaretçinin akınına uğradı.

Adres Bilgileri

Fuar 23 26 Mart tarihleri arasında aşağıdaki adreste ziyaretçilerini kabul etmeye devam edecektir: TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece

Fuarda nemi var işte listesi

Züccaciye, sofra ve mutfak eşyaları, ev tekstili, hediyelik ve dekoratif eşyalar, elektrikli ev aletleri, plastik ev gereçleri, paslanmaz çelik ürünler, dekoratif mobilyalar, banyo ve mutfak aksesuarları, aydınlatma ve avizeler.

Kız çeyizinde mutfak eşyalarından yatak odası takımları ne kadar birçok eşya olmalıdır sizlerle paylaştığımız kız çeyizinde neler olmalı yazımızda bunlardan detaylı olarak bahsetmiştik. Bu noktada en çok göze çarpan elektronik eşyalar ve mutfak takımları Iğdır Beylikdüzü fuarında özellikle 272 parça veya 189 parça porselen çatal bıçak kısacası her şeyi içerisinde alan mutfak takımları büyük ilgi görmektedir son dönemlerin en büyük favorisi ise kare şeklinde çiçek desenli porselen tabak takımları ve tabii ki paslanmaz çelikten yapılan çatal bıçak takımlarıdır.

26 Mart’a kadar açık olacak Züccaciye evlilik ve çeyiz Fuarı’nda birçok aklınıza daha gelmeyecek ürünler yer almakta olup fiyatları ise her bütçeye uygun dur bunu göz önünde bulundurarak fuar kapanmadan ziyaret etmenizde sizler için fayda vardır.

Kız Çeyizi Ne Zaman ve Nasıl Götürülür
Kız Çeyizi Ne Zaman ve Nasıl Götürülür

Evlilik süreci olarak hepinize mutluluklar dileriz.

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir