Evlilikte Burç Uyumu (Kova Burcu)

Evlilikte Uyum Kova Burcu
Evlilikte Uyum Kova Burcu

KOVA

Kova burcunun bir ilişkide tipik karekteristik özelliği merhametli yanıdır. Canlı sevgisini evliliği için aşka adayan kova burcu insanı aşkı, mantığı ile harmanlamak ister. Bunun içindir ki bir kova burcu insanı rahatlıkla her burçla ilişki yaşayabilir fakat iş evliliğe gelince biraz tezatlıklar oluşabilir. Bir ilişkide insancıllığı ne kadar üst düzeyde tutsada kova burcu insanı, evliliklerinde kendilerini sınırlandırılmış gibi hissettiği anda problemler başlayabilir. Bunun içindirki kova burcu insanı ile evliliğin kilit noktası, merhametli olmak ve özgürlüklere ket vurmamak olacaktır.

Evleneceği insanın her konu hakkında entellektüel yorumlarına ve fikir alışverişlerine önem veren kova burcu insanının ideal eş adayı kendi grubu kova burcu olacağı gibi, Terazi ve İkizler burcu ile iyi bir uyum sağlayabilir. Aşk yönü ağır basan kova burcu insanı bir balık burcu ile iyi bir uyum yakalayabilir.

Mantık ve aşkın harmanlaşmış olacağı bir evlilik için ideal bir eş olan Kova burcu insanı, kendini rahat hissedebildiği sürece çok iyi bir eş olabilir.

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir