Gelin Annesi Elbise Seçiminde Püf Noktalar

Bu yazımızda hem kısıtlı bir bütçesi olanlar, hem de zarif giyinmek isteyen gelin veya damat annelerinin elbise seçiminde yer alan püf noktaları derlemeye çalıştık.

Sade Modeller:

Gösterişli modeller, her ortamda giyinilemez ve sadece düğün, nişan gibi ortamlarda giyinilebileceğinden bir sefere mahsus giyinirsiniz. Halbuki daha sade model tercihi hem zarifliğinizi tamamlayacak hem de sizlerin kombini için seçeneklerini artıracaktır.

Sade ve Şık Gelin Annesi Abiye Modeli
Sade ve Şık Gelin Annesi Abiye Modeli

İki Parça Elbiseler

Özellikle gelin annelerine çok yakışan orta yaşa uygun çeşitli alternatifler vardır. Renk kombini olarak siyah veya beyaz kombini çok zarif durmaktadır. Özellikle siyah yüksek topuklu olmayan bir ayakkabı ile çok şık duracağı kuvvetli ihtimaldir.

İki Parçalı Çok Zarif Gelin Annesi Elbise Modelleri
İki Parçalı Çok Zarif Gelin Annesi Elbise Modelleri

Ayakkabı Önemli

Gelin annelerinden gelen en büyük şikayet alışık olunmadığından dolayı yüksek topuklu ayakkabı ile düğünde çok rahatsız olunmasıdır. Eğer topuklu ayakkabıya alışkın değilseniz, size tavsiyemiz çok yüksek topuklu ayakkabı seçmemeniz veya her ihtimale karşı yanınızda fazladan bir ayakkabı bulundurmanız olacaktır.

Çanta

Gelin annelerinin elbise seçiminde önemli bir nokta olan çanta seçimi için, mutlaka avuç içi olmasını ve küçük aksesuarlarla süslemeli olması oldukça hoş duracaktır.

Ayrıca sizlerden gelen en moda kombin seçeneklerine yorumlarda yer vererek bu heyecanınıza ortak olacağız.

Bir diğer yazımız olan Gelinlik Modası 2016 başlıklı içerikte 2016 Gelinlik, 2016 Gelinlik Modası ve En güzel Gelinlikler 2016 hakkında bilgiler yer alıyor.

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir