Gelin Annesi İçin Abiye Modelleri

Çok Şık ve Zarif Gelin Annesi İçin Abiye Modelleri
Çok Şık ve Zarif Gelin Annesi İçin Abiye Modelleri

Düğün hazırlıklarında gelin hanım kadar gelin annesi de oldukça heyecanlıdır. Kıyafet konusunda çok fazla kararsızlık yaşarlar. Hem abartıdan uzak hemde şık kıyafetler tercih etmek isterler.

Ceket Detaylı Abiye Modelleri Çok Şık Durmakta

Anneler özellikle ceket detaylı uzun abiyeler tercih etmelidir. Hem çok abartılı değildir hem de çok zarif bir görüntü vermektedir. Ceketin yanı sıra bolero ile de olan abiye modelleri annelere çok yakışmaktadır.

Tül ve işleme detaylı abiye modellerini kesinlikle unutmayalım. Fiziğinize uygun olan modeller içinde muhakkak tül ve işleme detayı olan abiye modellerini de denemelisiniz. Çünkü oldukça şık ve bir o kadar da zarif olan bir birinden güzel abiye modelleri her annenin tarzına hitap edecektir. Hafif göğüs dekolteli sade abiyeleri de tercih etmek isteyen anneler kesinlikle takı ile bu detayı değerlendirmelidir. Mesela kesinlikle bir taşlı kolye ve küpe takımı kullanarak abiyeye ayrı bir hava verebilirler. Tabi ki abiye seçiminiz sadelikten yana olacak ise taşlı takı kullanmanızı öneririz. Taşlı ve işlemeli bir abiye tercih edecekseniz takıyı abartmamanızda fayda var.

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir