Gelin Arabası Süslemede Püf Noktalar

Gelin arabası seçiminize ve düğün konseptinize göre değişkenlik göstermekte olan gelin arabası süslemenin püf noktalarını bu yazımızda sizlerle paylaşacağız. Bu yazımızda bulunan modellerin görsellerinden en az birini beğenerek yaptırabilmenizi diliyoruz.

Yapışkanlara Dikkat

Öncelikli olarak bu hatırlatma ile başlayalım. Çünkü bazı çiçekçiler süslerin sağlam olması için araba boyasına zarar verebilecek yapışkanlar kullanabilir. Süslerin çıkarılırken araba boyasına zarar vermemesine dikkat etmenizi, özellikle çıkarılması kolay yapıştırıcıları kullanmanızı bu konuda çiçekçinizi özellikle uyarmanızı tavsiye ediyoruz.

Düğün Konsepti ve Çiçek Seçimi

Bu yılın modası beyaz gelin arabasına sade ve güzel kırmızı güller bezemek. Çok fazla abartıya kaçmadan sade bir süs buketi halinde yaptırabileceğiniz bu güzel güller oldukça hoş olacaktır.

Düğün konsepti olarak kır düğünü için farklı çiçeklerden oluşmuş bir kombini deneyebilirsiniz. Salon düğünü için daha sade süslemeler tavsiye ediyoruz. Tekne düğünleri için konsepte uygun olarak deniz canlılarının süslemeleri ile donatılmış bir araç gayet hoş duracaktır.

Araba Seçimi

Aslında herkesin arabası bellidir. Ya en yakın arkadaşınız sizin gelin arabanızı kullanır, yada kuzenlerde, akrabalardan birisi. Fakat burada gelin arabası tarzınızı ortaya koymalısınız. Özellikle yaşı genç olan çiftler spor markalara yönelirken, daha olgun yaşlardaki çiftlerin ise antika ve Limuzin merakı her zaman ki gibi devam ediyor.

Gelin Arabası süsleme Fiyatı

Burada en önemli etken gelin arabasını hangi bölgede bulunan çiçekçide süslemeye götürdüğünüz. Emin olun bu fiyatları %100 oranında değiştirmekte. Ortalama olarak 100-200 TL arasında süsleme yapan çiçekçilerin yanı sıra bazı bölgelerde bu fiyat daha fazla miktarlara çıkmaktadır. Şöyleki dediğimiz rakamlara bahşiş olarak bırakanlar vardır.

 

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir