Gelin Ayakkabısı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

gelin-ayakkabisi-alirken-dikkat-edilmesi-gereken-noktalar
gelin-ayakkabisi-alirken-dikkat-edilmesi-gereken-noktalar

Hayallerinizi süsleyen gelinlik modeline karar vermiş olabilirsiniz. Artık sıra gelinliğinizi tamamlayacak detaylardadır. Bunun en önemlisi gelin ayakkabısına karar vermeniz olacaktır. Gelin ayakkabınızı seçerken oldukça zorlanabilirsiniz. Birbirinden güzel rüya gibi gelin ayakkabıları gözlerinizi kamaştıracaktır. İşte bu noktada gelin ayakkabısına karar verirken bazı noktalara dikkat etmenizde fayda vardır. Bunlar ;

  • Gelinliğiniz çok şık dantel ve işleme detaylı ise size tavsiyemiz daha sade bir gelin ayakkabısı seçmeniz olacaktır. Çünkü şık gelinliğiniz altında yine bu tarz bir gelin ayakkabısı  çokta fazla fark edilmeyecektir.
  • Sade bir gelinlikte ise  dantel veya boncuk işlemeli gelin ayakkabıları gelinlik altında çok şık duracak ve göz kamaştıracaktır.
  • Gelinlik ayakkabılarınızı düğüne az bir süre değil zaman varken almayı tercih etmelisiniz. Böylelikle prova yapmanıza fırsat olacaktır.
  • Renkli bir gelinlik tercihiniz olacaksa gelinliğiniz içinde yer alan renkler doğrultusunda gelin ayakkabınıza karar verebilirsiniz.
  • Çok yüksek topuklu bir gelin ayakkabısı tercih etmeyiniz. Platform topuklu gelin ayakkabıları daha rahat olacaktır. Bundan dolayı bu tür topuklu gelinlik ayakkabısı çok şık ve mantıklı olacaktır.
  • Çok ince topuklu gelin ayakkabısı modellerinden uzak durmanızı tavsiye ederiz. Çünkü en mutlu gününüzde ayaklarınızı zorlayacaktır. Düğün sonuna doğru ayakkabılarınızı çıkartmak durumunda kalabilirsiniz.
  • Mutlaka yanınızda bir tane gelinliğinize uygun yedek ayakkabı bulundurun.

Gelin ayakkabınızı aldıktan sonra mutlaka yanınızda topuk koruyucu , yara bandı bulundurmayı ihmal etmeyin

gelin-ayakkabisi-tercihi-nasil-olmalidir
gelin-ayakkabisi-tercihi-nasil-olmalidir

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir