Gelin Makyajında Püf Noktalar

Gelin makyajında mutlaka yapmanız gereken en önemli nokta porselen makyaj. Neden mi? Öncelikle Duygusal bir gününüz olduğu için biraz gözler sulanabilir, makyaj bozulabilir. Bunun yanı sıra düğün atmosferinde terlemelerden dolayı makyajın akma problemi olabilir.

Porselen makyajda emin olun terleme, ağlama vb. nedenlerden dolayı makyajda bozulma ve akma gözükmez.

Makyajınızın seçiminde ilk dikkat etmeniz gereken nokta ise gelinlik modeliniz, düğün konseptinizve yüz hatlarınızın yapısıdır.

ART BELLA uzman ekibi ile gelin makyajında yanınızda…

Bayanlar için tepeden tırnağa bakım ve güzelliğin adresi… Bütün bayanları bekleriz… (Kalıcı Makyaj, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı )

Telefon: 0212 218 47 46 Adres: Aytekin Kotil Cad. Sarmaşık Apartmanı 35/A Kat:2 Daire:8 Şişli

Kaş ve Kirpik

İlk uyarımız takma kirpikler için, gelin duvağınıza takılmamasına mutlaka özen gösteriniz. Eğer kirpiklerinizin kısalığından şikayetçi değilseniz mutlaka takma kirpik kullanmayınız.

Kaş tipinizi yüz hattınıza ve saç modelinize en uygun olan şekilde yapmanızı tavsiye ederiz. Fakat her zaman ki tarzınızdan dışarı çıkmamanızı tavsiye ederiz.

Göz kalemi kullanımında en önemli noktalardan biri

Allık ve Ruj

Yüz hatlarınıza göre seçimde dikkatli olun. Özellikle açık tenli gelinler için allığı çok abartmadan, rujunuzu daha mat renklerden seçmenizi tavsiye ederiz. Daha esmer tenli gelinler için mutlaka kırmızı bir ruj öneririz, ten renginizin koyuluğundan şikayet ediyrsanız allık, fondoten malzemelerle kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir