Gelin Masası Süslemesi Nasıl Olmalı

Gelin masası süslemesi her şeyden önce düğün konseptine uygun olmalı. Yani belirlediğiniz konsept dahilinde süslemelere yer vermelisiniz.

Havuz başı gelin masası süslemesi

Havuz Başı Konseptine Uygun Gelin Masası Süslemesi
Havuz Başı Konseptine Uygun Gelin Masası Süslemesi

Sadece gelin masası değil organizasyonun ruhuna uygun modeller ve renkler tercih edilmelidir. Sizle için seçtiğimiz üsteki görselin uyumunu inceleyecek olursak, beyazlardan oluşan kombin oldukça asil ve zarif durmaktadır. Gelin masası için güpürlü bir örtü ve üzerine görsellerden farklı olarak kırmızı gül kombin ile de oldukça şık olacaktır.

Burada önemli olan nokta havuz başı düğün konsepti için mum ile romantik bir hava yakalamak, çiçek süslemeleri ile mavinin güzelliğini pekiştirmek olmalıdır.

Salon Düğün Konsepti

Salon Düğün Konsepti Gelin Masası Süsleme
Salon Düğün Konsepti Gelin Masası Süsleme

Salon düğün konseptinde en basit ve en arken şekilde yapılacak süsleme balon ve konfeti birlikteliği ile birlikte şık bir örtüyle uygun bir çiçek kombinesi örneğin orkide gayet hoş duracaktır. Küçük kokulu mumlarla boncuk süslemelerinin ayrı bir ambiyans oluşturmakta.

Burada en önemli noktalardan biri sandalye ve masa için beyaz güpürlü modellerin orkide çiçekleri ile birlikte mum süslemelerinin bütünlüğü olarak karşımıza çıkmakta.

Kır düğünü Gelin Masa Süslemesi

Kır Düğünü Gelin Masa Süslemesi
Kır Düğünü Gelin Masa Süslemesi

Gelinlerin vazgeçilmezi olan kır düğünlerinde gelin masa süslemesi oldukça önemli bir yer tutar. Hem açık havanın azizliğine maruz kalmamak hem de toz vb. şeylerden uzak olabilmek adına bir takım önemli noktaları göz ardı etmemeliyiz.

Uçuşan kumaşlara dikkat edilmeli, masa örtüsü mandalları mutlaka konulmalı. Kolay kir tutmayan kumaş türleri tercih edilmeli, kolay silinebilir kumaş olmalı.

Süsleme tonları olarak yeşil içerikli konsepte uygun modeller olmalıdır. Masa üstü çiçekler ise bahar tonlarına uygun olarak papatya olabilir.

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir