Gelin Örgülü Saç Modelleri 2017

Gelinlik saç örgü modelleri
Gelinlik saç örgü modelleri

Her genç kız hayal ettiği şık ve zarif bir gelinlik giyinmek ister. Bir birinden güzel gelinlik modelleri vitrinlerde her genç kızın dikkatini çekmektedir.

Hayallerinde yer alan gelinliği tabi birde tamamlayan detaylar vardır. Büyük bir hevesle tercih edilen gelinlik modelinin yanı sıra büyük bir hevesle uygun bir saç modeli ile güzelliklerine ayrı güzellik katmak isterler.Kuşkusuz ki bir gelinliğin güzelliğini bir o kadar özenle seçilmiş saç modeli tamamlamaktadır. Gelinlik seçiminde zorlanan genç kızlar bir o kadar da saç modelinde zorlanmaktadır. Hangi gelinliğe hangi model gider diye çok düşünmektedirler. Fakat bunların en başında gelin saç modelleri içinde en dikkat çekeni ve göze en çok hoş geleni örgülü gelinlik saç modelleridir. ister topuz şeklinde olsun , ister açık şekilde olsun örgü detayı geline ayrı bir hava vermekte ve  gelinlik üzerine ayrı yakışmaktadır.

Örneğin özellikle yaz düğünlerinde uzun duvak kullanacak  gelinler saçlarını topuz tercih ederler. Tercih edilen topuza ön kısımda yer alan bir örgü veya yandan örülmüş bir örgü modeli çok yakışmaktadır. Ayrıca bu güzel örgü modeli renkli çiçeklerle süslenip apayrı güzel bir görüntü verebilir. Bunun yanı sıra uzun saçlı bayanlar açık örgü modellerini de rahatlıkla tercih edebilirler.

Sizlere yardımcı olabilmek adına bir birinden güzel bir kaç örgü modelini sizlerle paylaşmak istedik. Resimlerdeki bu modellere bakarak da fikir sahibi olabilirsiniz.

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir