Gelin Taç Modelleri 2016

En Güzel Gelin Taç Modelleri
En Güzel Gelin Taç Modelleri

Prensesler kadar güzel olmak isteyen gelinlerin en gözde aksesuarı tabi ki gelinlik tacı olarak karşımıza çıkıyor. Birbirinden güzel markaların ürünleri olan gelin taç modelleri için gelin taç modelleri 2016 koleksiyonunu Pierre Cardin çok güzel şekilde tanıttı. Bizde sizlerle bu koleksiyonu paylaşarak en şık tasarımlar için en güzel gelin taç modelleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Gelin Taç Modelleri Saç Modelleri

Özellikle saçlarını topuz yapmayı düşünen bayanlar için en şık gelin taç modelleri oldukça göz alıcı ve iddialı durmaktadır. Birbirinden güzel taş süslemelerin ön plana çıktığı yeni sezon gelin taç modellerine göz attıktan sonra en şık gelinliklerle, taç modelleri için püf noktaları paylaşmaya devam edeceğiz.

2016 Pierre Cardin Taç Koleksiyonu:

Gelin taç modelleri iddialı taş süslemeleri ile oluşturulan çiçekler ve gerçek çiçeklerle tasarlanmış modelleri ile oldukça iddialı durmakta.

Gelinliklerinizle muhteşem bir uyum yakalamak için tavsiyemiz seçim yaptığınız taç modeli ile saç tasarımlarınızı eşit ölçüde tutabilmek. Saçınızın veya tacınızın çok daha fazla önde olduğu seçimlerde uyumsuzluk oluşabilir. Bunun için ilk önce saçınızın kesim tarzına karar veriniz, sonrasında gelinliğinizle uyumlu taç modelini tercih ediniz.

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir