Gelinlik Modelleri 2019

Balık Etekli En Güzel Gelinlik Modelleri 2019
Balık Etekli En Güzel Gelinlik Modelleri 2019

Yeni yıl evlilik süreci heyecanı yaşayan bayanların en büyük hayali olan beyazlar içerisinde ki o en mutlu an ile özdeşleşmiştir gelinlik. 2019 yılı için en güzel ve en moda gelinlik modellerini bu yazımızda sizlerle paylaşacağız. Bu yılın ön planda olan gelinlik modelleri genel olarak:

  • Prenses Kesim Gelinlik Modelleri 2019
  • A Kesim Gelinlik Modelleri 2019
  • Straplez Gelinlik Modeli 2019
  • Fransız Dantelli Gelinlik Modeli 2019

Gelinlik Modelleri 2019 seçiminiz ister özel dikim isterseniz ise en özel markalar olsun hepsinden önemlisi vücudunuza uygun bir tasarım tercih etmeniz yönünde olacak. Uzun boylu hanımlar için prenses kesim modeller, kilolu bayanlar için 2 parça şeklinde olacak modeller gibi nüansları dikkate almanız önemli diyerek bu yılın en özel tasarımlarının görsellerini sizlerle paylaştık. Görmüş olduğunuz gibi

Fransız dantellerin şıklığı, straplez tasarımların cesurluğu, sade gelinliklerin asaleti tam anlamı ile sizlerin hayalinizdeki gelinliklerden birisi olacağa benzemekte.

2019 Gelinlik Modelleri Renk Tercihi

Renk tasarımı olarak ön planda olan kar beyazı ile özel tasarımlarda kırık beyaz tonlarının oldukça şık durduğunu sizlerle paylaşabiliriz. Renkli gelinlik tasarımları olarak kırmızı ve diğer renkleri bir başka yazımızın içerisinde sizlerle paylaşacağız.

Ortalama olarak 2019 gelinlik modelleri fiyatları ise  2 bin TL’den başlayarak 1o bin TL’lere kadar uzanan skalada yer almaktadır.

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir