Gelinlik Yerine Giyilebilecek Elbiseler

Gelinlik Yerine Tercih Edilebilecek Sade Beyaz Elbiseler
Gelinlik Yerine Tercih Edilebilecek Sade Beyaz Elbiseler

Her bayanın en büyük isteği beyazlar içerisinde bir gelinlik olmayabiliyor. Gelinlik tarzını sevmeyen bayanlar bunun yerine ne tür elbiseler tercih edebilir? Sizlerle detaylı şekilde bu sorunun en güzel cevaplarına göz atmaya ne dersiniz.

Kimi sevmediğinden, kimi daha mütavazi bir törenle dünya evine girdiğinden, kimi ise başka bir sebepten… gelinlik giymeyi tercih etmeyebilir.

Beyaz Renk Uygun Olacaktır

Her ne kadar gelinlik giymeyi tercih etmeseler de bayanlar için ilk tavsiyemiz beyaz renki elbise seçmeleri yönünde olacaktır. Beyaz dışında tercih edilecek bordo, fuşya ve pembe renleride şık duracak diğer alternatiflerdendir.

Son dönemlerde bayanlar özellikle vintage (eskilerin) efsane modellerini tercih etmekte.

Vintage Elbise Modelleri
Vintage Elbise Modelleri

Vintage beyaz renkli elbise modelleri daha sade bir tören hayal eden bayanlar için oldukça uygun olacaktır. Özellikle akraba ve yakın arkadaşların katılımı ile gerçekleştirilecek bir tören organizasyonları için hem zarif hemde göz alıcı güzelliği ile dikkat çeken bu tasarımları tercih etmenizi tavsiye edebiliriz.

Dantel Detaylar Hep Moda

Gelinlik Benzeri Elbise Modelleri
Gelinlik Benzeri Elbise Modelleri

Gelinlik yerine daha iddialı mini boy tasarım tercihinde bulunmak isteyen bayanlar için ise en güzel tercihlerden birisi dantel detaylı, tüllü beyaz renkli elbise modelleridir. Özellikle 20’li ya da 30’lu yaşlarda evlenen genç kızlar için bu tercih hem iddialı hem de hayallerindeki en güzel günün baş rolü olacak kıyafetler arasında bulunmaktadır.

Sadelikten Gelen Zerafet

Gelinlik Benzeri Elbise Modelleri
Gelinlik Benzeri Elbise Modelleri

Sade ve şık bir elbise tercihini bir çok bayan ister. Bu noktada gelinlik yerine tercih edilecek elbise modellerinden belki de en çok tercih edebilecek albeniye sahip olan sade beyaz renkli elbise modelleri ister uzun maksi boy ister kısa mini boy veya diz hizasında midi boy olsun her dönem sizlerin sevgisini kazanmaya devam edeceğe benziyor.

Beyazdan Sonra En Çok Pembe…

Pembe Renkli Dantelli Elbiseler
Pembe Renkli Dantelli Elbiseler

Gelinlik yerine tercih edilecek elbiseler arasında en çok tercih edilen renk kuşkusuz beyazdır. Peki beyaz kadar popüler gelinlik yerine tercih edilen renk hangisidir diye merak ediyorsanız hemen cevabını verelim Pembe… Sizlerle paylaştığımız tarzlardaki elbiseleri beyaza alternatif olarak pembe renkli kombinlerde de kullanarak en mutlu gününüzün en şık bayanı olabilirsiniz.

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir