Gökhan Tepe’nin Eşi Aylin Özer’in Gelinlik Modeli

Aylin Özer Gelinlik Modeli
Aylin Özer Gelinlik Modeli

Sevilen ve büyük beğeni ile dinlenen ünlü şarkıcı Gökhan Tepe vokalisti Aylin Özer ile 2 yıllık birlikteliğini evlilikle noktalandırdı. Gökhan Tepe ve Aylin Özer 21. Ağustos .2016 tarihinde bir çok davetlinin katılımıyla dünya evine girdi. Çifti Bu güzel anlamlı ve en özel günlerinde sevenleri yalnız bırakmadı.

Aylin Özer oldukça şık bir gelinlikten yana tercihini kullanmış . Detaylar ise gelinliğe ayrı bir hava ve şıklık katmıştır. Aylin Özer gelinliğinde straplez uzun kabarık tül ve dantel detayları olan oldukça şık  ve göz dolduran bir model tercih etmiştir. Gelinliğine yere kadar uzunan uzun bir duvak kullanması ve gelinliğin sırt tarafında çarpaz ip detayı ise çok zarif ve hoş olmuş.

Aylin Özer’in gelin çiçeği sade ve zarif bir buket olarak seçilmiş gelinliğe çok uyumlu olmuş ve çok yakışmıştır. Bunun yanı sıra Aylin Özer makyaj konusunda da sadeliği ön planda tutmuş. Sade yapılan  makyajını  ise toplu saçları ile tamamlamış.Bizde evliliksüreci.com ailesi olarak genç çifte bir ömür boyu mutluluklar dileriz. Darısı tüm  evlenmek isteyen bekar arkadaşların başına diyerek yazımızı tamamlayalım.

 

Aylin Özer Gelinliği
Aylin Özer Gelinliği

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir