Güpürlü Gelinlik Modelleri 2016

Gelinlik alma heyecanı bir başkadır. Siz değerli okurlarımızın ve sevdiğiniz tanıdıklarınızın gelinlik almadan önce, sizlerle paylaştığımız bilgilerden yararlanmasını umarak gelinlik alımında dikkat edilmesi gerekenlerden, en moda gelinlik modellerine kadar bir çok yazı ele almış bulunmaktayız.

Gelinlik tasarımları arasında kendi stiline has bir konumu olan güpürlü gelinlik modelleri iddialı bir konsepte mutlaka yer vermeniz gereken bir tasarımdır. Özellikle Fransız güpürlü gelinlik modellerini ister sizlerle paylaştığımız zarif markalardan, isterseniz kendinize özel diktirerek hayalinizde ki gelinliğe kavuşabilirsiniz.

İlk olarak güpürlü gelinlik modelleri 2016 yılı için gelinlik etek ucu, göğüs kısmı ve sırt işleme detaylarında öne çıkmakta. Prenses tarzı veya A kesim gelinlik tasarımları ile birlikte bu yıl oldukça şık duran güpürlerde trend renk kırık beyaz olarak karşımıza çıkmakta. Bunun yanı sıra kar beyazı için vazgeçilmez diye düşünenlerin sayısı her zaman ki gibi azımsanmayacak kadar da diyelim.

Fransız güpürleri ile işlemeli en zarif gelinlikler için iddialı bir kombin oluşturmak isteyenler, göğüs ve sırt dekoltesine yer vermekte. Özellikle straplez gelinlik modelleri ile birlikte zarif kemer detayların öne çıktığı konsepte bayanlar bir hayli asil durmakta.

Sizlerle paylaştığımız birbirinden şık güpürlü gelinlik modelleri 2016 için kaliteli markaların mağazalarına uğramanızı veya direkt olarak kendinize özel dikim yaptırmanızı tavsiye ederiz, gelinlik konusunda özellikle güpür detalı gelinlik düşünen bayanlar için, kalitesiz ve işinin ehli olmayan tasarımcıların elinden çıkmış modellerin maalesef bir hüsran olduğunu, nu tür düşüncede olanların daha çok tül detaylı gelinliklere yoğunlaşması gerektiğini hatırlatalım. İşte birbirinden güzel güpürlü gelinlik modelleri 2016:

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir