İlk Buluşmada Neler Konuşulur ?

İlk Buluşmada Nelerden Konuşulur
İlk Buluşmada Nelerden Konuşulur

Evliliğe giden yolda ilk öncelikle çiftlerin karşılıklı olarak anlaşması şarttır. Bundan dolayı ilk buluşma çok önemlidir. İlk buluşma karşılıklı ilk sohbet çiftlerde belkide evliliğe gidecek yolda en önemli unsurlardan biridir. Genellikle ilk sohbette bir heyecan ,panik  ya da stresli olabilirsiniz. Tabi ki heyecan ve stres çok doğaldır. Çünkü hayatınızda vereceğiniz en önemli kararların başında yer alan evlilik yolunda ilk karşılaşma sizde heyecana neden olacaktır.

İlk buluşmada , ilk sohbetinizde gayet rahat ve sakin olmalısınız.

İlk sohbetinizde gayet sakin olan çünkü hayatınızda yapacağınız en güzel sohbetlerden birini yapacaksınız. Rahat ve sakinliğin yanı sıra kesinlikle birbirinizi dinleyin. Tek taraflı bir sohbet olmaması çok önemlidir.  Bir birinize fırsat vererek konuşun.

Kendiniz Gibi Davranın

Kesinlikle olduğunuzdan farklı davranmaya çalışmayın. İnanın bu sohbetinizi olumsuz etkiler. Gayet samimi ve her zaman ki gibi  davranın. Böylelikle gerçek ve samimi bir sohbet olacaktır.

Günlük Yaşantınızı Karşılıklı Olarak Konuşun

Karşılıklı olarak günlük yaşantınızda neler yaptığınızı birbirinize anlatın. Ailelerinizden bahsedin. Nelerden hoşlanırsınız , nelerden hoşlanmazsınız kesinlikle bunları konuşmayı ihmal etmeyin. Ortak bir noktanız muhakkak olacaktır. Ortak bir nokta söz konusu olduğunda bunun üzerine ayrı bir sohbet edebilirsiniz.

İş Yaşantınızdan Bahsedin

İş yaşantınızdan ( saatlerinden , İzinli günlerinizden ) konuşun . Fakat kazanç konusunu  ilk sohbette kesinlikle konuşmayın. Yanlış bir anlamaya neden olabilir.

İlk Sohbetinizde Kesinlikle İleriye Dönük Sohbet Etmeyin

İlk buluşmanızda daha ilk sohbetiniz olacağından dolayı daha çok ortak noktalarınızı bulmaya yönelik konuşun. Birbirinizi tanırken zaten ilerleyen zamanda bu konular konuşulacaktır.

İçten Davranın ve Güler Yüzlü Olun

Gerçekten içten olun hayatınızın her döneminde güler yüzlü olun bu sizin ilk sohbetinizde oldukça iyi olacaktır.

 

İlk Konuşmada Neler Konuşulmalıdır
İlk Konuşmada Neler Konuşulmalıdır

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir