İstanbul’da En Güzel Nişan Mekanları

İstanbul’da aile arası tadıdıklar veya daha geniş çerçeveli bir katılımla nişan yapmak isteyenler için birbirinden güzel mekanları bu yazımızda derledik.

1-Mihrabat Korusu

Mihrabat Korusu
Mihrabat Korusu

Eğer görkemli ve ihtişamlı bir nişan töreni istiyorsanız, Mihrabat Korusu’nu görmeden karar vermemenizi öneririz. Zengin menüsü, tecrübeli kadrosu ve muhteşem manzarası ile Mihrabat Korusu belki de tam aradığınız yerdir. Mihrabat Korusu detaylı bilgi ve görüşme için tıklayınız.

2-Cemile Sultan Korusu

cemile sultan korusu manzarası
cemile sultan korusu manzarası

Manzara severler için mekan listemize devam ediyoruz. Deniz ve boğaz manzarasına doyulmayacak bir güzellikle erişebileceğiniz en güzel yerlerden biri olan Cemile Sultan Korusu, mutfak kültürü ve deneyimi ile sizleri mutlu edebilmek için elinden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyor.Cemile Sultan Korusu iletişim sayfası ve detaylı bilgi için tıklayınız. 

3-Yıldız Bahçe

yıldız bahçe
yıldız bahçe

Kır konseptinde bir nişan gerçekleştirmek isteyenler için vazgeçilmezler arasında yer almaktadır. Tecrübeli ve güler yüzlü kadrosu, beklentilerinizi anlayarak karşılayabilecek yöneticileri ile mutlaka görüşmeye değer bir işletme olduğunu vurgulamak gerekmektedir. Yıldız Bahçe ile ilgili iletişim ve detaylı bilgi için tıklayınız.

(Sizlerde işletmenize güveniyor ve burada yer almasını istiyorsanız, lütfen yorum kısmına iletişim bilgilerinizle birlikte işletmenizi tanıtıcı bir link gönderiniz.)

Bir diğer yazımız olan Kilolular İçin Bindallı Seçimi başlıklı içerikte bindallı modelleri 2015, Kilolular için bindallı ve Kilolular nasıl bindallı seçmeli hakkında bilgiler yer alıyor.

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir