Kapalı Gelinlik Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kapalı, tesettürlü gelinlik modelleri seçiminde normal gelinlik alınırken dikkat edileceklere ek olarak bilmeniz gerekenler vardır. Çoğu işinin ehli olan modacılar, terziler sizin seçtiğiniz bir gelinliği revize edilerek kapalı hale rahatlıkla getirebbilir, bunun için kapalı gelinlik modellerine bakarken, sadece kapalı modellere değilde, diğer türlerede bakarak revize edilebileceğini unutmayınız. Fakat önemli bir uyarda bulunalım, işinin uzmanı olmayarak size bu teminetı verip sonu hüzünle biten bir son olmaması için gelinlikçinizi çok dikkatli seçmelisiniz.

Kumaş Önemli

Gelinlik kumaşınıza çok dikkat etmelisiniz. Çünkü o kadar ağır ve kapalı bir gelinlik sizleri çok zorlayabilir. Bunun içinince tül hafif kumaşlar, eğer maddi olarak sizleri zorlamaz ise Fransız dantelli modeller tercih etmenizde fayda vardır.

İyi Bir Kuaför

En önemli noktalardan biride gelinlik saç modeliniz. Saç modelinize göre gelinliğinizin kafa kısmının yapacağınız için, düğünden 2 ay öncesine kadar saç modelinize karar vererek buna göre bir model tercih etmenizde fayda vardır.

İşte Modeller:

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir