Kilolu Bayanlar İçin Söz Elbisesi Modelleri 2016

Kilolu Bayanlar İçin En Güzel Söz Elbiseleri 2016
Kilolu Bayanlar İçin En Güzel Söz Elbiseleri 2016

Kilolu bayanların bu en güzel günlerinde nasıl söz elbisesi tercih etmesi gerektiğini hangi tasarımların bayanlar için avantaj sağladığını daha önceki yazımız olan Kilolular İçin söz Elbisesi Seçimi tıklayınız yazımızda detayları ile paylaşmıştık. Yazımızı okuduğunuzda görmüş olacaksınız ki kilolu bayanlar, hafif kilolular, balık etli bayanlar… kısacası kilosundan rahatsız olan bayanlar doğru bir tercihle söz merasimlerinde en zarif ve şık olmayı rahatlıkla elde edecekler. Üste verdiğimiz linkimizde detaylı paylaşmamıza rağmen, altın kural fazlalıkların olduğu bölgeyi kamufle etme, hafif dekolte ile dikkati fazlalık olan beölgeden uzaklaştırma ve koyu ton renk tercihi ile muhteşem bir uyum yakalama olarak sıralayabiliriz. İşte sizler için derlediğimiz birbirinden şık kilolu bayanlar için söz elbise modelleri 2016 görsellerinde en trend olanlar:

Kilolu Bayanlar İçin Söz Elbiseleri 2016, dikkat ederseniz koyu renk ve hafif dekolte ile ilk bakışta bayanların kilosundan çok zerafeti göze çarpmakta. Bu uyumu yakalayarak gayet şık bir söz elbise tercihi ile en güzel gününüzde en şık bayan olabilirsiniz.

Özellikle dağınık saçlarla yüz ve sırt bölgenizin kamuflesini sağlayacak çok daha havalı bir çizgi yakalayacaksınız. evliliksureci.com ailesi olarak hepinize bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir