Kilolular İçin Akay Gelinlik Modelleri 2017

5 bin TL ile 6 bin 800 TL arasında fiyat aralığında bulunmakta. Gelinlik her bayana çok yakışmakta ve her bayanın hayallerini süslemektedir. Her bayanın gelinlik ile hayalleri bir birinden çok farklıdır. Bayanların hayal ettiği gelinlik modellerini  bulmaları ne kadar zor görünse de aslında hiç zor değildir. Çünkü bir birinden farklı ve iddalı modeller oldukça fazladır.  Bazen hiç beklemedikleri halde  birden vitrinde karşılarına çıkar , bazende kendi hayallerindeki gelinlik modellerini tarif eder  istekleri doğrultusunda gelinlik diktirip kendi tarzlarını ortaya çıkarır ve bundan da oldukça mutlu olurlar.

Kilolular İçin Akay Gelinlik Modelleri 2017 birbirinden şık , birbirinden şahane tasarımları bayanlarla buluşturuyor. Dantel detaylı olanından , işleme detayı olanına , straplez olanından , askılı olanına bir çok model kendini göstermektedir.Örneğin A kesim tül ve dantel detaylı olan bir gelinlik modeli  5 bin TL fiyattan başlamaktadır.  Balık etli bayanlar için prenses gelinlik modelleri ve pile detaylı olan gelinlik modelleri oldukça mantıklıdır. Aynı zamanda oldukça zarifte göstermektedir.  Bu tarz gelinlikler her zamanki gibi 2017 yılında da bayanların tercih ettikleri modeller arasında mutlaka olacaktır.

Kilolular İçin Akay Gelinlik Modelleri 2017  ; gelinlik modellerinden 5 bin TL – 6.800 TL fiyat aralığında olan bir birinden şık model örneklerinden bazılarını aşağıdaki görsellerden inceleyebilirsiniz.

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir