Kına Gecesi İçin Hediye Fikirleri

Kına Gecesi için Vazgeçilmez Olan Hediyeler
Kına Gecesi için Vazgeçilmez Olan Hediyeler

En güzel örf ve adetlerimizden birisi kına geceleridir. Kına geceleri duygusallık ve sevincin hakim olduğu en özel günlerden biridir. Kına geceleri düğünden önce yapılan en güzel adetlerimiz içindedir. Günümüzde bu geceyi organize edecek yerler de vardır. Kına gecelerinde son zamanlarda kınaya gelenlere hatıra olunması açısından çeşitli hediyeler verilmektedir. Bu hediyelerin en başında ve uzun yıllardır annelerimiz tarafından çeyiz için de hazırlanan pullu , renkli mendiller gelmektedir. Kına gecelerinde şüphesiz her kez bu güzel mendilleri gelenlere hediye olarak vermektedirler.

Kına Gecesinde verilecek En Güzel Hediyeler
Kına Gecesinde verilecek En Güzel Hediyeler

Güzel pullu ve rengarenk mendillerin yanı sıra bayanların en sevdiklerinden olan ojeleri de kına gecenizde gelen bütün bayanlara hediye edebilirsiniz. Bu ojeleri tüllerle ,çiçeklerle süsleyip anı olarak bayan misafirlerinize verebilirsiniz.

Kına Gecesi İçin Hatıra Olacak Hediye
Kına Gecesi İçin Hatıra Olacak Hediye

Kına geceleri için mumlar çok anlamlıdır. Hem kına tepsiniz de hem de kına yakıldığı an da bütün bayanların ellerinde süslü mumlar vardır.. Bu güzel mumları da kınaya gelen misafirlere verebilirsiniz. Hem aksesuar olarak evlerinde kullanacaklar hem de her bakıldıkça sizin en özel günlerinizden biri olan kına gecenizi hatırlayacaklardır.

En Hoş Kına Gecesi Hediyeleri
En Hoş Kına Gecesi Hediyeleri

Belkide bayanların en çok sevecekleri ve beğenecekleri tül ve kurdeleler ile süslü küçük el aynalarını kesinlikle kına gecenizde hediye olarak verebilirsiniz. Bu hediye misafirlerinizin çok hoşuna gidecektir.

Daha bunun gibi bir çok hediye kına gecenizde verebilirsiniz. Bunun dışında kına geceleri için hazırlanan kurabiyelerden , kokulu süslü sabunlardan , kına gecesi için hazırlanan magnet gibi bir çok farklı kına gecesi hediyeleri hazırlayarak gelen misafirlerinize verebilirsiniz.

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir