Kına Gecesi İçin Testi Süsleme

Kına Testisi Süslemeleri İçin Fikirler
Kına Testisi Süslemeleri İçin Fikirler

Kına gecesinde testi süsleme için güzel fikirler ve görselleri sizlerle paylaşacağız. Bunun öncesinde ise bir çok yörede olan testi kırmanın neden yapıldığının mantığını ve bunun uzunca bir zamandır gelenek olmasını sizlerle paylaştığımız Testi kırma nedir, neden yapılır tıklayarak okumanızı tavsiye ederiz.

İlk olarak nazar boncuklarını lütfen ihmal etmeyiniz. Çok fazla abartıya kaçmadan bir kaç tane nazar boncuğu ne tarz bir süsleme yapsanız da bulundurunuz.  Öncelikli olarak testi süslemesinde genel olarak kırmızı ve bordo tüller ön plana çıkmakta. Sizlere tavsiyemiz kırmızı tül süslemelerine beyaz boncuk ve kurdele ile bir bütünlük kazandırmanız olacaktır. zira kırmızı ve bordo kına gecesinin vazgeçilmezleri arasında yer almasına rağmen, beyazın masum ve saflığı ile aydınlığı çağrıştırmasını göz ardı etmemelisiniz. Ayrıca bu renk seçimleri oldukça estetik bir görünüş oluşturacaktır. Bu noktada testi üzerine işlenmiş baş harflerinizde oldukça güzel duracaktır. Görsellerden de anlaşılacağı gibi testi süslemesi gayet itinalı bir şekilde yapılır ve bunun için boncuk süslemeler genellikle çok iyi bir ihtişam sağlar.

Bir diğer yazımız olan Kısmet Açmak İçin Nişan Kurdelesi Saklamak başlıklı içerikte Kısmet Açma, Nişan Adetleri ve Nişan Kurdelesi Saklama hakkında bilgiler yer alıyor.

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir