Kırmızı Nişan Elbise Modelleri 2015/2016

En Gösterişli Kırmızı Nişanlık Modelleri
En Gösterişli Kırmızı Nişanlık Modelleri

Genç kızların söz, nişan törenlerinde en çok tercih ettiği renklerden olan kırmızı hem tutku hem de sevgiyi yansıtıyor. En çok tercih edilen renklerden olan kırmızının ahengi, hem şıklığı hem de zerafeti yansıtmakta. Genç kızlar için her zaman söylediğimiz tavsiyemizi hatırlatarak başlayalım: Aile arası söz veya nişan düşünenler için sade modeller tavsiye ederken, daha fazla katılımlı törenler için gösterişli, uçuşan kumaşlı modeller yerinde ve uygun olacaktır.

Kırmızı Kravat

Bayanların kırmızı nişanlığına en uygun olarak erkeğin kırmı bir kravat ve beyaz şık bir gömlek tercihi çok hoş olabilmektedir. Bayanların uyumlu olmak için çok fazla zaman ayırdıkları önemli gecelerin elbise seçimine altın kural erkekle uyumlu olabilmektir. Kırmızı nişan elbise modeline uyumlu olarak erkeğe kırmızı gömlek çok abartı kaçacağından sizlere tavsiyemiz beyaz gömlek üstü kırmızı kravattır.

Zarif İşlemeler Önemli

Kırmızı nişan elbise modeli seçmek isteyen genç kızların dikkat etmesi gereken bir diğer nokta ise, nişanlık modelinin zarif işlemeli olmasıdır. Çanta kullanacaklar için işlemeli elbise ve işlemeli çanta tercihi uygun olacaktır.

Erkekle boy oranınıza göre mutlaka topuklu veya düz taban ayakkabı tercih etmelisiniz. Çok fazla boy farkı olan törenler biraz göze hitap etmemektedir. Özellikle bayanların erkeklerden uzun olması pek alışılagelen bir şey değildir.

İşte sizler için derlediğimiz kırmızı nişan elbise modelleri:

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir