Kız İsteme Evi Nasıl Dekore Edilir

Kız Evi Naz Evi
Kız Evi Naz Evi

Bir çok kişinin gözden kaçırdığı en önemli ayrıntıların başında kız isteme kadar kız istenecek ev dekorasyonu gelir. Kız isteme evi için itina ile bir yerleşim yaptırılması çok önemlidir. Özellikle kız tarafı ve erkek tarafının hangi şekilde oturması gerektiği ile ilgili ayrıntılar çok önemlidir.

Öncelikli olarak kız evi naz evi vb. gibi görsellerle hem evi süslemek ortamı hem de gergin olacak ortamı yumuşatabilecektir. Bunun gibi yaratıcı yazılar gayet şirin duracaktır.

Kız isteme merasiminde kızın isteneceği ve kızı isteyecek aile üyeleri için birbirinin yüzünü görecek şekilde bir koltuk yerleşimi önemlidir. Burada en önemli dikkat edilecek husus ise kamerada net çıkabilme adına gündüz saati ise pencere önüne değil, arkadan vuracak ışığı kameranızın arkasına gelecek şekilde dekore etmeniz olacaktır.

Özellikle baştan bir temizliğin yapıldığı kız isteme öncesinde, eşyaların beyaz, dantelli işlemelerle süslenmesi, nazarlıkların çok abartılmadan fakat mutlaka kullanılması çok hoş olacaktır. İkram yapılacak masa dizaynı ise, sade kolay temizlenen bir türden olmalı. O günün aksiliğinde çok kolay kirlenerek moral bozukluğuna yol açacak olan masa örtüsü kolayca temizlenebilirse işiniz daha kolay olacaktır.

Kız isteme merasiminde en çok kullanılan evin bölümü ise mutfak olacaktır. Bunun için mutlaka bulaşık makineniz komple boş olmalı, her ikram sonrası kirlilerin bulaşık makinesine atılması mutfak düzenini sağlayacaktır. Mutfakta yer alan bütün aksesuarları o gün için uzaklaştırmanızı tavsiye ederiz. Haddinden fazla kalabalık olacak bir gün için mutfak ne kadar sade olursa, ikramlar o kadar hızlı ve kusursuz olacaktır.

Kız isteme olayını seyredecek kalabalık bir grup olacaksa eğer, sandalyeleri oda duvarlarına paralel şekilde ve en çok kişinin sığacağı şekilde yerleşim düzenine sokmanız mantıklı olacaktır. Eğer kız isteme ve yüzük takma aynı gün olacaksa yüzük takılacak ortamın odanın en uç noktasında olacak şekilde olup, diğer gurubun yüzük törenini daha rahat seyretmesi önemlidir.

 

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir