Kız istemede red yanıtı gelirse ne yapılmalı

 

Kız İsteme
Kız İsteme

Kız isteme merasimi nasıl olur la ilgili ayrıntılı bilgileri sizlerle paylaşmıştık. Peki ilk seferde olumlu bir yanıt yerine red yanıtı verilirse ne yapmak gereklidir?

Öncelikli olarak bazı yörelerde ilk istemede evet yanıtı verilmez, hatta 2. seferde de genellikle verilmez… Fakat bu adetler pek fazla uygulanmamakta. Peki kız tarafı size red yanıtı verirse ne yapmalı. Tekrar tekrar sabırla isteme yolu en mantıklı olacaktır. Eğer kız tarafı çok inatçı çıkar ve kızın gönlü olmasına rağmen hala kiz veriliyorsa

Araya hatırı sayılır büyüklerle tekrar gidilebilir ve ailenin gönül rızasını alabilirsiniz.

Ailelerin gönlü olmayan evliliklerde ilerleyen süreçte sıkıntılar yaşanabiliyor. Bunun için tavsiyemiz ailelerin gönül rızası için sabırlı davranmak olacaktır.

Hatrı  sayılır dostlarda  işe yaramadıysa tavsiyemiz, efendiliğinizi ve cömertliğinizi kız tarafina hissettirmek olacaktır.  Erkeğin tavrı ve tevazu göstermesi ile ailenin hoşgörülü davranışları emin olun ki kız tarafının tutumunu değiştirmesinde çok fazla etkili olacak.

Özetleyecek olursak sikiş resimleri bıkmadan sabırla şansınızı denemeniz, kız tarafını sıkmadan elinizden geleni yapmanız olacaktır.

Kız İsteme Gerçekten Çok Heyecanlıdır
Kız İsteme Gerçekten Çok Heyecanlıdır

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir