Mavi Gelinlik Modelleri Yeni Trend

2017 Evlilik Dünyası Fuarında damgasını vuran gelinlik modeli olan mavi renkli tasarımlar bayanların yeni gözdesi. Peki mavi gelinlik modelleri hangi tip gelinlik kesimlerinde daha şık durmakta ve hangi konsept düğünler için ideal bir tercik olmakta? Bütün bu soruların cevaplarını sizlerle mavi gelinlik tasarımlarının görselleri ile paylaşacağız.

Yeni Trend Mavi Gelinlik Modelleri

Mavi Renkli Gelinlik Modası
Mavi Renkli Gelinlik Modası

Göz alıcı bir gelinlik modeli denildiğinde beyaz renklere alternatif olarak ilk akla gelen yeni trend mavi tonlar olmakta. Mavi renkli gelinliklerden külkedisi tarzında bir pamuk prenses konsepti için kapalı mekanlardan ziyade açık hava tarzı kır düğünleri, plaj konsepti, yatta düğün mekanları için çok şık duracaktır. Özellikle havuz başı, deniz kenarı konsepte mavi rengin oldukça uygun düşeceğini belirtmeliyiz. Burada sadece sizin gelinliğini değil damat beyin tercih edeceği konsepte çok önemlidir. Bunun için damatlık tercihi yazılarımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

En Güzel Renkli Gelinlikler Mavi…

En Güzel Askılı Mavi Renkli Gelinlik Modelleri
En Güzel Askılı Mavi Renkli Gelinlik Modelleri

Kat kat tercihlerde bulunan bayanlar için düz kesim kumaşlar ve tarz tasarımlar özellikle kapalı mekan düğünleri için ideal bir tercih olacaktır. Özellikle askılı gelinlik modelleri için işleme detaylarının zerafeti oldukça ön planda durmakta.

Bu konsept için zayıf ve orta boy ve daha uzun bayanların tercihleri için ek olarak zarif çok uzun olmayan bir duvak, göğüs işlemeler ve sırt dekoltesi göz alıcı, dikkat çekici özellikler arasında yer almaktadır.

Gelin taç seçiminizi ise mavi tonlardan derlenen çiçek modelleri ile yapmanız oldukça şık duracaktır. Özellikle gelin topuzu düşünen bayanlar için bu kesinlikle saç provalarında denenmesi gereken en güzel modellerden birisi olmaktır.

Gelinlere Yakışan Renk Mavi

En Güzel Mavi Renkli Gelinlik Modelleri 2017
En Güzel Mavi Renkli Gelinlik Modelleri 2017

Tül detayların özellikle ihtişamlı gelinlik modellerinde ayrı bir güzellik oluşturduğunu yeri geldikçe sizlerle paylaşmaktayız. Yaşı çok genç olan 20’li yaş gelinler için düşük kol, zarif işlemeler ve uyumlu saç modelleri ile adeta bir peri kızı güzelliği oluşturacağınız mavi gelinlik modeli ile neredeyse her konsepte kullanılabilinecek bir gelinlik modeli tasarımını görselde görmektesiniz. Özellikle deniz kenarı mekanlarda yapılacak düğün konseptleri için ise biçilmiş kaftandır diyebiliriz.

Sizlere ilham verecek birbirinden güzel mavi renkli gelinlik modelleri görsellerini ise şu şekilde sizlerle paylaşabiliriz:

Yeni Trend Mavi Renkli Gelinlik Modelleri
Yeni Trend Mavi Renkli Gelinlik Modelleri
En Yeni Gelinlik Modası Mavi Renkler
En Yeni Gelinlik Modası Mavi Renkler
Mavi Tül Detaylı Gelinlik Modelleri
Mavi Tül Detaylı Gelinlik Modelleri

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir