Mavi Nişan Elbise Modelleri 2015/2016

En Gösterişili Mavi Nişan Elbise Modelleri
En Gösterişili Mavi Nişan Elbise Modelleri

Bayanların en mutlu günlerinden olan isteme,söz, nişan günlerinde püf noktaları paylaşarak sizlere yardımcı olmaya çalıştığımız evliliksüreci.com ailesi olarak sizlerden gelen talepler üzerinde bu mutlu günlerinizde yapabileceğiniz kombinlerle ilgili bilgiler paylaşmaya çalışacağız.

Genç kızlar için en önem duydukları günler için renk seçimi ve modeller çok önem kazanmakta. sizler için en çok tercih edilen renler ve modellerle ilgili ayrıntıları paylaşıyoruz.

Mavi nişanlık modeller 2015/2016 yılında bayanların en çok tercih edeceği renkler olmaya devam edeceğe benziyor. Burada aile içi törenlerde daha sade modeller seçim yapmak gerektiği veya bir salon organizasyonu varsa daha gösterişli modellere rahatlıkla yer verilmesi gerektiğini söyleyebiliriz.

Erkeklerin kravat veya ceket renklerinin mavi tonlarda seçilmesine özen göstermeniz halinde iki kıyafet arasında güzel bir uyum yakalayabileceğinizi söylemeliyiz.

İnce Taş Süslemeleri

Özellikle İstanbul’da Kadıköy, Ümraniye ve Fatih civarında Nişanlık elbise satan mağazalarda taş süslemeli modeller oldukça fazla sayıdadır. Çok zarif duran taş süslemeli nişanlık modellerini tercih ettiğinizde aksesuar kullanarak daha bir zarif olabilirsiniz.

İşte sizler için derlediğimiz bazı modeller:

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir