Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu Düğünü

Neslihan Atagül Gelinliği
Neslihan Atagül Gelinliği

Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu geçtiğimiz günlerde 200 seçkin kişinin katılımıyla Kanlıca’daki Ajia Hotel’de gerçekleşen nikah töreni ile hayatlarını birleştirdi. Yeni sezonun en dikkat çekici gelinliği ile belkide yaza damgasını vuran Neslihan Atagül’ün gelinliğinin detaylarına birlikte bakalım:

Neslihan Atagül, tercih ettiği gelinlik oldukça orijinal tasarımı ile bütün dikkatleri üzerine çekti. V tarzı, derin göğüs dekoltesi ilk bakışlarda bütün dikkatleri topladı. Başarılı oyuncunun gelinliğinin balık etek tarzında uzun kuyruklu gelinliği sadeliği kadar dantel işlemeleri ile oldukça zarifti.

Gelin başı olarak doğal bir gelin topuz tercihi ve hafif makyajla ince narin bir gelin olan başarılı oyuncunun birbirinden güzel pozları şu şekilde oldu. evliliksureci.com ailesi olarak başarılı oyuncuya mutluluklar diler, darısı siz değerli bekar okuyucularımızın başına temennilerinde bulunuruz.

Bir diğer yazımız olan Mevlütlü Düğün Nasıl Olur başlıklı içerikte İslami Düğün, Mevlitli Düğün ve Mevlütlü Düğün hakkında bilgiler yer alıyor.

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir