Nikah İçin Elbise Seçimi

En uygun elbise seçiminde bulunarak zerafetinizi ve şıklığınızı tamamlamanız konusunda maddeler halinde sizlerle bilgiler paylaşacağız.

  • Öncelikli olarak uzun boylu ve zayıf adaylar için sade ve beyaz renklerin seçimi çok hoş olacaktır. Sezonun modası ince işlenmiş çiçek decenleri ve tül süslemeler olarak karşımıza çıkıyor.
  • Kısa boylu adaylar için altın kural diz hizası modelleri tercih etmek olurken, desensiz ve düz, sade modelleri tercih etmeleri yönünde olacak.
  • Kilolu adaylar için altın kural koyu renkler ve biraz daha geniş kesimler olacaktır.

Ayrıca yeni sezonun en moda modellerini sizlerle paylaştığımız Nikah Elbise Modelleri 2015 yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Renk Uyumu

Yaz aylarında parlak ve canlı renkler kırmızı, mavi, turuncu gibi seçenekler ön plandayken, güz gelin adayları için daha pastel renkler tercih sebebidir. Özellikle koyu toprak rengi, siyaha yakın tonar oldukça asil durmaktadır.

Elbise Fiyatları

Nikah için seçeceğiniz elbiselerin fiyatları oldukça geniş bir skalada yer alır. Normal kaliteli bir nikah elbise başlangıç fiyatı Kadıköy, Eminönü piyasasında 200- 250 TL’den başlangıç göstermektedir. Tabi ki sezon sonu ürünlerde yarı yarıya indirim yakalayabileceğinizi unutmayınız.

 

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir