Nikah Şahidi Ne Giyebilir

En Şık Yeşil Nikah Elbise Modeli
En Şık Yeşil Nikah Elbise Modeli

Bazen en yakın arkadaşının , bazen en yakın akrabanın düğünlerinde nikah şahidi olmanız istenebilir. Nikah şahidi olan kişide gelin hanım ve damat beyin heyecanını onlar kadar yaşar ve hissederler. Büyük bir istek ve heyecan içinde hazırlıklarını yaparlar.

Nikah şahidi bir bayan ne giyebilir bununla ilgili  sizlerle bir kaç kombin örneği paylaşacak olursak ; mesela en yakın arkadaşınızın nikah şahidisiniz heyecanlısınız ve çokta şık olmak istiyorsunuz. Bunu kırmızı straplez ve mini kabarık ve bel kısmı taş işlemeli oldukça şık bir kıyafet giyerek yapabilirsiniz. Ayrıca siyah  renkli önü kapalı ince  topuklu bir ayakkabı ve siyah renkli bir avuç içi çanta ile de kombin edebilirsiniz. Ya da şık bir davet ile yapılacak olan bir düğünde yakın bir akrabanızın nikah şahidi olacak bayanlar için ise yeşil uzun askılı askı kısımları ve göğüs kısmı taş işlemeli ve yırtmaç detaylı bir abiye tercih edebilirler. Böyle bir abiye ise  gümüş renkli önü açık platform topuklu ayakkabılar ve gümüş renkli bir avuç içi çanta ile oldukça hoş bir kombin elde edebilirsiniz.

Ya da yaz aylarında yapılacak olan aile arası  bir tören için ise çiçek desenli elbise modellerini seçmek oldukça zarif  bir görüntü olacaktır. Kır düğünleri için ise nikah şahidi olacak bayanlar uçuşan tül ve işleme detaylı abiyeleri tercih etmeleri doğru bir karar olacaktır.

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir