Nikah salonu fiyatları 2016

Nikah Töreni

Nikah Töreni

Evlilik heyecanında en önemli dönemeçlerden biridir nikah akdi. Kimi sade bir nikahla dünya evine girmek isterken kimi de daha kalabalık katılımlı yerlerde hem nikah hem düğününü yapmak ister. Peki nikah töreni için nikah salonunda kıyılan nikahla, sizin istediğiniz yerde kıyılacak nikah arasında ücret farkı var mıdır, hafta içi veya hafta sonu bu fiyatlar değişkenlik gösterir mi?

Sizlerle Üsküdar Belediyesi’nin 2016 yılı için istediği ücretlendirmeyi paylaşıyoruz, sizlere istediğiniz yerin nikah kıyma ücretlerini ilgili belediyeden kolaylıkla öğrenebilirsiniz, burada yer alan fiyatlara yakın bir masrafınız olacaktır.

Nikah salon fiyatları
Nikah salon fiyatları

Fiyatlar hafta içi oldukça makul olurken, buna nazaran hafta onu fiyatların artış gösterdiğini görmekteyiz. Hafta içi 80 TL olan nikah kıyma akdi, hafta sonu ise 450 TL olmakta. Ayrıca nikahınızı kıydıracağınız mekan ile nikah başvurusunda bulunduğunuz aynı bölgede hatta ilçede olmasıda büyük bir fiyat avantajı sağlayacak. Örneğin Üsküdar için Anadolu yakasında gerçekleştirecek bir nikah töreni için 350 TL artı 80 TL evlilik cüzdanı parası verecekken, Avrupa Yakasında gerçekleşecek bir nikah töreni için 500 TL artı 80 TL evlilik cüzdanı ücreti vereceksiniz.

Nikah Salon Fiyatları
Nikah Salon Fiyatları

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir