Nikah Şekeri Seçiminde Püf Noktalar

Nikah Şekerleri
Nikah Şekerleri

Öncelikle nikah şekerinizi uzun yıllar saklamak istiyorsanız, kolay ve erken bayatlayan badem, şeker vb. yerine lavanta, sabun vb. tercih etmelisiniz.

Nikah şekerinizi davetiyeleriniz belli olduğunuz zaman belirleyin, konuk sayısının biraz fazlasını sipariş verirseniz sıkıntı çekmezsiniz.

Nikah şekeri siparişinizi yapacağınız organizasyondan en az 1, 2 ay önce verin. Nikah, düğün… tarihi yaklaştıkça yoğunluğunuz artacağından işi son haftaya bırakmayın.

Nikah Şekeri
Nikah Şekeri

Nikah şekeriniz sizi yansıtır, bunun için ortak zevflerinize göre bir seçim yapın. Örneğin kahve severler için kuru kahve çekirdeğiyle hazırlanan ve üzerinde ’40 yıllık hatrı olsun’ denilen güzel fikirlerinizi kesinlikle değerlendirin. Çünkü sizi en tanıyan yine sizsiniz. En sevdiğiniz bir şeyi tercih edebilirsiniz.

İnternet üzerinden vereceğiniz tercihlerde iyi referanslar kullanmanızı tavsiye ederiz, yerinde gidip inceleyip siparişi vermeniz psikolojik olarakta sizlere daha iyi gelecektir.

Son olarak çok pahalı çok iyi değildir her zaman, bu yüzden bütçenizi çok sarsmadan, çok hoş tercihlerde bulunabilirsiniz.

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir