Nişan Alışverişi İstanbul’da Nereden Yapılır

Nişan hazırlıkları

Nişan alışverişinde olması gerekenleri, gelin bohçası tıklayınız ve damat bohçası tıklayınız  yazılarımızda sizlerle paylaşmıştık.

Nişan alışverişinde giyimde eklenirse işin içerisine Abiye, ayakkabı vb… mutlaka planlı bir alışveriş yapmanız gerektiğini söyleyebiliriz. Öncelikli olarak nişanlımın yanında pazarlık yapamam demeyiniz. Özellikle nişanlı olacaklar için fiyatlar abartılı olabilir, bunun için yanınızda iyi bir pazarlık yapan biri veya birilerini bulundurunuz.

İstanbul’da Nişan alışverişinde en büyük merkezlerden olan Eminönü, Mısır Çarşısı ve Kapalı Çarşı’ya özellikle abiye giyimi için Fatih’i ekleyelim. Buralara mutlaka zamanınızı ayırın, bir kaç farklı dükkandan ayrıntılı fiyat teklifi alın ve işinize gelen yerden alışverişinizi tamamlayın.

Anadolu Yakasın’da özellikle Kadıköy, Altıyol, Söğütlüçeşme ve o bölgelerle, Ümraniye çok fazla alternatif bulabileceğiniz yerler arasındadır. Bohçalar için sizlerle paylaştığımız listeyi mutlaka yanınıza alın, kesinlikle unuttuğunuz bir şeyler olacaktır, üzülmeyin, tek seferde bütün eksikleri gidermeniz emin olun çok zordur.

Bu tatlı heyecanların tadını çıkartın ,hepinize bir ömür boyu mutluluklar.

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir