Nişan Bohçası Nasıl Süslenir

Gelin Bohçası
Gelin Bohçası

Nişan bohçası nasıl süslenir yazımızdan önce gelin bohçası hazırlamada püf noktalar yazımızda ilk bigileri edinmenizi tavsiye ederiz.

Nişan bohçası nasıl süslenir sorusunun cevabı olarak ilk önce bohçanın konulacağı şık hurç alarak işe başlayabilirsiniz. Hurç içerisine nişan alışverişi için aldığınız ürünleri yerleştirerek fermuarını çektikten sonra işimiz başlamış olacak. Nişan alış verişi için bulunan noktalarda özellikle çiçek ve nazar boncukları almayı ihmal etmemelisiniz. Beyaz hurç üzerine sarılacak kırmızı kuşak ve çiçek süslemelerinin yanı sıra nazar boncukları ile oldukça zarif bir süsleme yapabilirsiniz.

Sadece gül ve nazar boncuğu değil tabi ki uğur böcekleri, kelebekler… (veya sevdiğiniz başka süslemelerde olabilir) ile birlikte tül detalı süslemelerle zarif süslemeler ortaya çıkacaktır. Aşağıda ayrıntılı paylaştığımız görselleri incelediğiniz takdirde sizlere iyi bir ilham vereceğini düşünmekteyiz.

Birbirinden şık tasarımlar ile süsleyebileceğiniz nişan bohçası için abartıya kaçmadan sade ama şık bir süsleme yapmanızı tavsiye ederiz. Sizlerle paylaştığımız süsleme görsellerinden de anlaşılacağı gibi şık ama sade tasarımlar her zaman ayrı bir güzel durmaktadır. Hepinize evliliksureci.com ailesi olarak bir ömür boyu mutluluklar dileriz…

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir