Nişan Elbise Modelleri 2015

Birbirinden güzel nişan elbise seçiminde çok fazla seçenek olduğundan seçim yapmada zorlanabilirsiniz. Seçim yaparken öncelikle kendinizi sınırlandırın. Bunları maddeler halinde sizlerle paylaşacağız.

Düz mü Kabarık mı

Tercihinize göre modelleri sizlerle paylaşalım. Özellikle fiziksel olarak yapılı olanlar için kabarık modelli elbiseleri tavsiye ederken, daha zayıf yapılılar için düz modeller daha uygun olacaktır.

Kısa mı Uzun mu?

Bu durumu tam doğru orantılı olarak düşünelim. Kısa bacaklı adaylar için kısa elbise modelleri tavsiye ederken, uzun ve zayıf adaylar için uzun elbise modelleri her zaman daha şık olacaktır.

Dekolte mi Sade mi?

Sırt veya göğüs dekoltesi isteyenler ile sade modelleri tarcih edenler arasında kalınabilir. Yaz aylarında dekolte tercihi olurken, sonbahar dönemi ise daha kapalı ve koyu renkler tercih ediliyor.

Özetlemek gerekirse en güzel nişan elbise modellerinde bu sene moda olanlar adaya göre değişir. Genel olarak uzun boylular için uzun, balık etek tarzı modelleri tavsiye ederken, daha toplu ve kısa boylular için önü kısa arkası uzun düz modelleri ve kilo açısından siyah ve koyu tonları tavsiye ederiz.

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir