Nişan İçin Kloş Elbise Modelleri

Bordo renkli işlemeli kloş elbise modeli
Bordo renkli işlemeli kloş elbise modeli

Her genç kızın hayali düğün ve nişan törenlerinde en şık olmaktır. Bu yazımızda sadece nişanı olan genç kızlar için değil, nişana ve düğüne davetli olan bayanlarında rahatlıkla tercih edebileceği nişan için kloş elbise modellerini sizlerle paylaşacağız.

Nişan için kloş elbise modelleri 2015-2016 sezonunda aile içi nişanlarda ve kapalı salon organizasyonlarında sıkça tercih edilen modeller arasında yer almakta. Özellikle saks mavisi nişan için kloş elbise modelleri ve zümrüt yeşili nişan için kloş elbise modelleri oldukça zarif ve şık durmakta. Bu renkler dışında da pek tabi hoşunuza gidecek renk ve kombin seçeneklerini sizlerle paylaşacağız.

Yüksek ve İnce Topuklu Ayakkabılar

Bu sene ucu açık yüksek ve ince topuklu ayakkabılar ile nişan için kloş elbise modellerinin kombin seçenekleri oldukça hoş durmakta. Bunun yanı sıra dikkat etmeniz gereken müstakbel damat bey ile olan boy farkınız, eğer damattan uzun oluyorsanız maalesef bu tercihin yerini başka bir düz taban ayakkabı ile değiştirmek zorundasınız. Zorundasınız çünkü bayanların erkeklerden uzun durması şuan için erkeklerin pek fazla kabullenemedikleri bir şey.

Nişan için kloş elbise modelleri kombin seçeneklerinde uçuşan kumaş ve tül süslemeleri özel gecenizin anlamını bir kez daha pekiştirmekte. İşte sizler için derlediğimiz birbirinden güzel nişan için kloş elbise modelleri:

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir