Nişanda Hangi Renk Elbise Giyilir

Nişan merasimi genç kızlar için oldukça önemlidir. Mutlu ve bir o kadar heyecanlı bu günde en şık bayan olmak pek doğal nişanlanacak genç kızın hakkıdır. Bu zerafeti yakalamak ise doğru bir renk tercihinden geçer. Peki nişan merasimi için en güzel elbiselerin renk önerileri hangileri olarak karşımıza çıkmakta:

Nişanlık İçin Kırmızı Renk En İddialısı

Kırmızı Renkli Oldukça Şık Elbise Modelleri
Kırmızı Renkli Oldukça Şık Elbise Modelleri

Nişan merasimlerinde özellikle geniş katılımlı bir organizasyon düşünenler için iddialı renklerden olan kırmızı tercihi oldukça şık duracaktır. Özellikle nişanlınızın tercih edeceği beyaz gömlek ve kırmızı kravat ile muhteşem bir uyum yakalayacaksınız.

Kırmızı renkli nişan elbisesi tercihi ile bütün gözlerin sizlere çevrildiği oldukça iddialı bir kombin için ek olarak güpür detaylara yer vermelisiniz. Özellikle yeni moda olan stiletto tercihi ile müstakbel nişanlınızla boy farkınızı kapatacak zarif bir tercihte de bulunmuş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Nişan İçin Pembe Renk Ayrı Bir Güzel

PEmbe Renkli Oldukça Şık Nişan İçin Uygun Elbise Modelleri
Pembe Renkli Oldukça Şık Nişan İçin Uygun Elbise Modelleri

Bayanlar için her yılın modası olan pembe, nişanlık elbise modelleri için en zarif tasarımlar arasında yer almaya devam ediyor. Özellikle hafif bir makyaj ve işlemli bir elbise tercihi sizleri oldukça mutlu edecektir. Tarık Ediz tasarımlarının bayanlar için her zaman ilham kaynağı olduğunu düşünerek sizlerin hayalinize en yakın nişanlık modellerini bulmanız adına bu koleksiyondan şık tasarımların görsellerine yer vermekteyiz.

Beyazın Saflığı Nişan Elbiselerinde Öne Çıkmakta

Beyaz Renkli Vakko Nişanlık Modelleri 2016
Beyaz Renkli Vakko Nişanlık Modelleri

Her ne kadar nikah için biçilmiş kaftan gözü ile bakılsa da beyaz renk nişanlık modelleri içinde her zaman ilk tercihlerden olmaktadır. Hep asalet hem de zerafet sahibi olmak isteyen genç kızlar için nişan merasimlerinde beyaz renge yer vermelerinin oldukça uygun düşeceğini söylemeliyiz.

Nişan merasimlerinde öne çıkan diğer renkler için müstakbel nişanlınızın renk tercihleriyle de uygunluğunu göz önünde bulundurarak mürdüm, bordo, kırık beyaz, fuşya renk tonlarına yer vermenizi tavsiye ederiz.

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir