Oleg Cassini Gelinlik Modelleri ve Fiyatları 2017

2 Mt. Kuyruklu Balo Tipi Gelinlik 930
2 Mt. Kuyruklu Balo Tipi Gelinlik 930

2017 Gelinlik Modası

Oleg Cassini Gelinlik 2017 yılında birbirinden şık modellerle dikkat çekmekte. İlk olarak sizlerle paylaştığımız modellerin ortalama olarak 5 bin TL ile 6 bin TL arasında bir fiyat skalası olduğunu, bu modeller kadar güzel daha uygun fiyatlı tasarımlar için Oleg Cassini Gelinlik için randevu almanızı tavsiye ederek yazımıza başlamak isteriz.

Oleg Cassini Gelinlik 2017 yılında balo tipi gelinlik modellerine ek olarak birbirinden şık tasarımların işlemeli ve tül detayları ile karşımıza çıkmakta.

Straplez Balo Tipi Oleg Cassini Gelinlik Modelleri 2017
Straplez Balo Tipi Oleg Cassini Gelinlik Modelleri 2017

Straplez Balo Tipi Oleg Cassini Gelinlik Modelleri 2017 tasarımlarında öncelikli olarak kat kat eteklerin üzerine gelen işlemeler ve zarif tasarımlar bir hayli şık durmaktadır.

Oleg Cassini gelinlik modelleri arasında öne çıkan tasarımlar;

  • Balo tipi straplez gelinlik modelleri,
  • Kat kat işlemeli etekli gelinlik modelleri,
  •  Balık etekli çok zarif gelinlik modelleri.

Bu tasarımlar arasında uzun duvaklı, ihtişamlı tasarımlar oldukça şık durmaktadır. Askılı kollu sırt dekolteli zarif tasarımlar ise kapalı salon organizasyonlarında oldukça favori durumda.

Oleg Cassini Gelinlikte Hep Moda

Uzun duvaklı gelinlik modasına yeni bir stil kazandıran Oleg Cassini fiyat aralığı ortalama olarak 5 bin TL civarında bulunmaktadır. Fiyat skalası 6 bin TL seviyesine de çıkmaktadır. Gelinlik denildiğinde akla ilk gelen markalardan olan Oleg Cassini için tül detaylı tasarımlsrın ihtişamlı gelinlik arayanlar için biçilmiş kaftan olduğunu belirtmeliyiz.

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir