Pembe Nişan Elbise Modelleri 2015/2016

En Zarif Pembe Nişan Elbise Modelleri
En Zarif Pembe Nişan Elbise Modelleri

Genç kızların en tatlı heyecanını paylaşmaya devam ediyoruz. Bayanların en moda rengi olan pembe nişanlık elbise modellerinde de favori olmaya devam ediyor. Genç kızların isteme, söz ve nişan törenlerinde favori renkleri arasında olan pembe nişan elbise modelleri ile ilgili uyumlu aksesuar seçimi ve damat giyimi için püf noktaları sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

Pembe nişanlık elbise modelleri içerisinde adeta prensesi andıran genç kızlar için bir tavsiyemizbir taç takmaları olabilir. Taş süslemeli veya sade ama göz alıcı bir taç çok hoş duracaktır.

Uçuşan Kumaşlar

Genç kızlara bir tavsiyemizde uçuşan kumaş türleri tercih ettikleri zaman adeta peri kızı gibi gözükecekleridir. Özellikle geniş katılımlı bir nişan, söz düşünenler için gösterişli ve uçuşan kumaşlı pembe nişan elbise seçimi çok yerinde olacaktır.

Yüksek topuklar önemli… Sivri burun ve ince topuklu ayakkabı seçimi ile taç aksesuranı takan genç kızlar tam bir prenses olacaklardır. Erkek için ise gömleğin veya boyun bağının pembeye uyumlu bir renk ile tercih edilmesi halinde çok hoş olacağını söylemeliyiz.

İşte sizler için derlediğimiz modeller:

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir