Pembe Renkli Gelinlik Modelleri

kabarik-ve-ciceklerle-suslu-pembe-gelinlik-modeli
kabarik-ve-ciceklerle-suslu-pembe-gelinlik-modeli

Gelinlik denince akla hayaller gelir. Her bayanın düşlediği hayal ettiği gelinlik modeli bambaşkadır. Geç kızlar artık renkli gelinlik modellerine ilgi duymaktadır. Bir birinden güzel renkli gelinlikler bayanların aklını karıştırmaktadır.

Renkli gelinlikler içinde genç kızların en fazla dikkatini çeken daha doğrusu hayallerini süsleyen renklerin başında pembe renk gelmektedir. Çok şirin  ve oldukça şeker mi şeker bir renk olan pembe gelinliklerde de çok güzel durmuştur. Genç kızlar her zaman pembe renge ayrı ilgi duyarlar. Çocukluklarında en sevdikleri renkleri karşılarında gelinlik modeli olarak görmeleri onları daha mutlu etmektedir. Artık en sevdikleri renkler arasında ilk sıralarda olan pembe renk gelinliklerde de kullanılmaya başlanmıştır.

Pembe gelinlik modellerinde kullanın taş işlemeli detaylar başlı başına çok zarif olan pembe renk gelinliğe ayrı bir hava katmış ve çok şeker bir görüntü vermiştir. Hele birde pembe gelinlik modellerinde kullanılan çiçek detayları ve kabarık olması  ise çok şirin durmaktadır. Balık etek tarzında olan pembe gelinlik modellerinde  ise  kullanılan tül ve kurdele detayları ise muhteşem görünmektedir. Her renge yakışan dantel ise pembe renkte apayrı güzel olmuştur.

Bir birinden güzel ve şeker olan pembe renk gelinlik modellerinden bir kaç resmi  incelemeniz ve fikir edinmeniz adına sizlerde aşağıda paylaşmak istedik. Bu görselleri incelemenizi tavsiye ederiz.

 

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir