Prenses Gelinlik Modelleri 2019

2019 Prenses Gelinlikler
2019 Prenses Gelinlikler

Her genç kızın bir prensi vardır çünkü her genç kız bir prensestir… İşte prenseslerin hayallerini kurduğu en özel günde en çok tercih edilen ve edilmeye devam edecek olan prenses tarzı gelinlik modellerinin 2019 yılında öne çıkan tasarımlarını bu yazımızda sizlerle paylaşacağız.

Prenses gelinlikler en çok uzun boylu ve zayıf bayanlara çok yakışmaktadır. Bunun dışında vücut ölçüsü olanlar giyinemez mi? Pek tabi ki giyinebilir ancak bunun için sizlere bir kaç nüansı nacizane hatırlatmak isteriz.

En Şık Prenses Gelinlik Modelleri 2019
En Şık Prenses Gelinlik Modelleri 2019

Hafif Dekolteler

Prenses gelinlik tercih edenler fazla kilolarından ya da kısa boyundan şikayetçi ise eğer hafif dekolte tercihleri ile ilk bakışları zerafetleri üzerinde toplayabileceklerdir. Özellikle bayanların dikkatli bakışları ilk etapta fazla kilo yerine zarif ve işlemeli hafif dekolteye kayacaktır. Yapılan bir çok araştırmada zaten bayanların hem cinslerinin gözünde daha çok güzel gözükmek için çaba gösterdiğini ortaya koymakta.

2019 Prenses Gelinlik Modası
2019 Prenses Gelinlik Modası

Dantel İşlemeler

Prenses gelinlik modelleri başlı başına bir iddialı seçimdir peki bunu çok daha fazla dikkat çekici hale getirmek ister misiniz? Cevabınız evet ise fransız dantel işlemeler ya da dantel detaylar bu isteğinize çok uygun hizmet etmiş olacaktır.

Sizlerle birlikte diğer şık prenses gelinlik modellerini paylaşarak hayalinizde yer alan tasarıma ya güzel markalardan ya da üzerinize özel dikimlerden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Fiyat olarak mutlaka aklınızda bir rakam belirtmek istiyorsanız ortalama bir marka ve şık bir tasarım için 3-4 bin TL bütçe ayırmanızı tavsiye ederiz…

Bir önceki sayfamız olan Tesettür Gelinlik Modelleri 2019 başlıklı yazımızı da incelemenizi öneririz.

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir