Pronovias Gelinlik Modelleri 2017

Gelin adayı genç kızların rüyalarını süsleyen gelinlik modelleri hiçte hayal değil. Pronovias 2017 de de en iddalı , zarif ve birbirinden güzel gelinlik modelleri ile gelin adayların isteklerine cevap veriyor.

Pronovias Gelinlik Modelleri 2017 de göz alıcı gelinlik tasarımları ile bu yılda da en fazla tercih edilecek marka  olacağa benziyor .  Pronovias özellikle  uzun duvaklı ve uzun kuyruk detaylı modelleri ile oldukça iddalı görünüyor. Ayrıca gelinlik tasarımlarından balık tarzdaki olanlar ise muhteşem bir zarif görüntü vermekte.Balık etek tarzdaki gelinlik modellerinde dantel detayı çok güzel görünmekte ve ayrıca çiçek işlemeli balık etek modelinde ki gelinlikler ise gelin adayı genç kızlarda çok kibar durmaktadır.

Pronovias Gelinlik Modelleri içinde straplez ve prenses gelinlik modelleri de müthiş bir güzellik veriyor. Gelin adaylarının en fazla tercih ettikleri prenses gelinlik modellerinde kullanılan dantel detayı da oldukça zarif görünmektedir. Ayrıca gelinlik modellerinde kullanılan cep detayları ise değişik ve şık bir görüntü veriyor.

Pronovias 2017 Gelinlik Modelleri içinde sizler için seçtiğimiz bir birinden güzel modelleri aşağıda ki görsellerde görebilirsiniz.

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir