Renkli Gelin Ayakkabısı Modelleri 2017

En Güzel Renkli Gelin Ayakkabısı Modelleri 2017
En Güzel Renkli Gelin Ayakkabısı Modelleri 2017

Gelinlik modelleri nasıl beyazla özdeşleşmişse, gelin ayakkabısı modelleri de beyaz işlemeli tasarımlarla özleşmiştir. Son yıllarda bu durum biraz farklılık göstermektedir, özellikle farklı ve değişik tasarım veya kombin arayan genç kızlar özellikle renkli gelin ayakkabı modellerini tercih etmektedir. Mavi, kırmızı, sarı ve bir çok farklı renk kombinlerine yer veren genç kızlar için en şık kombin ipuçları ile birlikte 2017 yılında en zarif tasarımlar için dikkat edilmesi gereken noktaları sıralayacak olursak:

Pembe, Mavi ve Kırmızı Renkler Moda

Özellikle işlemeli saks mavisi ve kırmızı renkli gelin ayakkabısı modelleri bu yılın en çok tercih edilenleri arasında yer almakta. Spesifik olarak pembe ise en az beyaz renkli gelin ayakkabısı kadar tercih edilen ve rahat bulabileceğiniz en tarz modellere sahip olan tasarımlar arasında yer almaktadır.

Renkli gelin ayakkabılar arasında özellikle çiçek işlemeler denildiğinde kırmızının zerafeti akıllara gelir. Bununla birlikte önü açık işlemeli pembe ayakkabı modellerini yüksek topuklarla entegre edildiğinde gelinlerin boy dezavantajlarını ortadan kaldırmış olacağız.

Bütün bu özellikler göz önüne alındığında beyaz dışında en çok kombin ve konseptinize uygun olacak renk seçeneklerini bir kez daha vurgulayacak olursak, pembe, kırmızı ve mavinin tonları olarak öne çıkmaktadır.

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir