Sevgili İle Aile Ne Zaman Tanıştırılmalı?

 

Aile Tanışma Kıyafetleri
Aile Tanışma Kıyafetleri

İster kız, ister erkek olsun sevgililerinin ailesi ile tanışma gününü tatlı bir stresle bekler. (Çoğunluğu stres yaşar, çok istisnalar tabi ki bulunmaktadır.) Bu ve bundan sonra ki yazılarımızda bu konu ile ilgili ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Sevgilinizi ne zaman ailenizle tanıştırmalısınız, bunun için en doğru zaman nedir bu yazımızda bunlarla ilgili bilgiler sizlerle paylaşacağız.

Sağlıklı bir ilişkiden aile üyelerinin (en azından birinin ki bu genelde ya kız kardeş ya anne olur) haberinin olması en doğru olanıdır. Sevgilinizi belirli bir süre tanıdıktan sonra (bu süre kişiden kişiye değişmekte olup, ortalama 3-6 ay yeterli olacaktır) aile ile tanıştırara, ailenizin görüşlerini almanız çok önemlidir.

Sevgilinizi öyle bir zamanda aileniz ile tanıştırmalısınız ki, bu aşamadan sonra ailenizin fikirlerini dikkate alarak ilişkinin seyrine yön vermeniz mantıklı olacaktır.

Ailenizin bakış açısı ve fikirlerinin önemini göz önünde bulundurarak ilişkinin gidişatına yön verilecektir.

Özetlemek gerekirse, sevgilinizi ailenizle tanıştırmak için gerekli zaman onu tanıdığınızı düşündüğünüz, ilişkinizi artık resmiyete dökmek üzere olduğunuz ve ailenizin fikirlerine ihtiyaç duyduğunuz zaman tanıştırılmalıdır.

Ailelerin-Tanışması
Ailelerin-Tanışması

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir