Sevgilinin ailesi ile tanışmaya giderken ne giyilir

 

Aile Tanışma Kıyafetleri
Aile Tanışma Kıyafetleri

Sevgilinizin ailesi ile tanışmaya giderken ne giyilir? Kızlar için ve erkekler için hem püf noktaları vereceğiz hem de heyecanınızı paylaşacağız. Sizlerin heyecan sırasında unutabileceği, basit ama bir o kadar önemli noktaları sizlere sunuyoruz:

Sade Ölçülü ve Saygılı…

Erkek ailesi ile tanışacak olan bayanlar için ince ve zarif olacak 3 sözcük olarak, sade, ölçülü ve saygılı davranışlar öne çıkıyor. Özellikle 50-60’lı yaşlar arasında olan aile bireyleri için bizler için hiç önemli olmayan davranışlar ve kıyafetler büyük dezavantaj olabilir.

Klasik giyinmek her zaman olumludur. size başkası gibi rol yapın demiyoruz, fakat her yerin bir tarzı vardır. Siz de bu kural çerçevesinde yırtık bir jean yerine  şık bir etek daha uygun duracaktır. Özellikle seçim yapacağınız zarif bir etek üstüne dantel işlemeli zarif bir gömlek veya bluz oldukça uygun duracaktır.

Ayrıca kumaş pantolon ve kazak modelleri de uyumlu olacaktır.

Erkekler Resmiyet Puan Kazandırır

Gençlerin önemsemesi gereken bir nokta karşımızda ki insanlar en az 50-60’lı yaşlarda olacaklar. Önce saygı diyecekler ve bunu sizin kıyafetlerinizden çıkarımlayacakalar. (Kıyafete göre değerlendirme ne kadar doğru veya yanlış bu ayrı bir yazı başlığı olur:))

Keten pantolon, şık bir gömlek olabilir. Kravat için çok tereddüte düştüğünüzü biliyoruz, şimdilik kravat takmasanızda şık bir uyum oluşturabileceksiniz.

Özetleyecek olursak, sade ama bir o kadar da zarif model tercihleri şık duracaktır. Klasik giyim her zaman kazandırır…

Bir diğer yazımız olan Nişan Ayakkabı Modelleri 2016 başlıklı içerikte 2016 Nişan Ayakkabıları, En Güzel Nişan Ayakkabıları ve Nişan Ayakkabıları hakkında bilgiler yer alıyor.

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir