Sırt Dekolteli Gelinlik Modelleri 2016

    En İddialı Sırt Dekolteli Gelinlik ModelleriEn İddialı Sırt Dekolteli Gelinlik Modelleri

Bayanların en özel kıyafeti olan gelinlik seçiminde iddialı tasarımlardan olan sırt detaylı olarakta bayanlar arasında sıkça bahsi geçen sırt dekolteli gelinlik modelleri için birbirinden şık ve ilham verici tasarımları sizlerle paylaşacağız. Özellikle yeni trender arasında olan göz alıcı güzellikte ve zerafette olan sırt dekolteli gelinlik modelleri, gelinleri oldukça şık ve zarif göstermekte. Özellikle sizlerle paylaştığımız Oleg Cassini, Vakko, Akay vb. büyük markaların koleksiyonlaronda yer alan ve özel tasarımlardan olan şık gelinlik modelleri oldukça dikkat çekici olmakta. İlk olarak görsellerini sizlerle paylaşacağımız zarif gelinlik modellerinden sonra sizlere bir kaç tavsiyede bulunacağız.

En Yeni Sırt Dekolteli Gelinlik Modelleri 2016
En Yeni Sırt Dekolteli Gelinlik Modelleri 2016

Sırt dekolteli gelinlik modelleri 2016 yılı için özellikle balık etekli ve düğme detaylı tasarımları ile dikkat çekmekte. Bayanlara mutlaka göz atması gereken bir ipucu verecek olursak, Fransız dantel işlemelerle o kadar iddialı ve zarif olacaksınız ki mutlaka denemenizde fayda vardır demeliyiz.

Birbirinden şık sırt dekolteli gelinlik modellerinde öne çıkan bir diğer detay ise tarlatan tercihi olmakta. Unutmayın çok dar veya oldukça geniş tarlatanlar sizlere problem yaşatacaktır. Burada özellikle balık etek tasarımlarında tercih edeceğiniz modellerin tarlatan tercihi oldukça önemli olacaktır.

Sırt dekolteli gelinlik tercihinde yana doğru açık saç veya şık bir gelin topuzu yaptırmanız oldukça uygun olacaktır.

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir